Kuchynská linka – zameranie, montáž

Kuchynská linka

Ako začať ? Čo je dôležité všímať si, urobiť a nezabudnúť ?
Ak sme sa rozhodli pre novú kuchynskú linku, je dôležité aby sme dodržali správny postup a nezabudli aj na tie najmenšie detaily.
Ako prvé si musíme ujasniť ako bude nová kuchynská linka vyzerať, kde bude pracovná časť, drez, varný panel, rúra a podľa toho si dáme odborníkom upraviť rozvody vody, plynu, elektriny.

Zameranie kuchynskej linky

musí byť veľmi presné. Ak žijeme v panelovom byte, musíme brať do úvahy všetky nerovnosti. Zem, strop, steny v týchto bytoch bývajú veľmi nerovné a pravý uhol tu ani nenájdeme.

Ak máte obavu, či to zvládnete zavolajte nás. Volajte tel.č:0907669966 kuchyňu vám prídeme zamerať bezplatne.

Dopravné služby

V prípade, že už máte vybranú, zakúpenú kuchynskú linku a nemáte ju ako odviezť nechajte to na nás.

montaz kuchynskej linky

Spotrebiče

V prípade, že budú v kuchyni plynové spotrebiče rúra, pec, varný panel musíme už vopred myslieť na to, kde budú umiestnené a podla toho musia byť urobené aj prípojky. Ideálne je ak sú všetky rozvody ťahané v stene a nie popri nej. V prípade, že sú ťahané popri stene a neplánujeme prerábku v takom rozsahu, alebo sa to z nejakého dôvodu nedá zmeniť je dôležité na to myslieť pri plánovaní a zameriavaní kuchyne. V miestach kde je vedený plyn, voda, prípadne budú pod úrovňou pracovnej dosky elektrické zásuvky, nebude môcť byť napr. umývačka riadu či práčka.

Elektrické zásuvky

Pri plánovaní kuchynskej linky musíme myslieť aj na spotrebiče a rozmiestenie elektrických zásuviek. Všetky zásuvky musia zostať z bezpečnostných dôvodov prístupné.
montaz kuchynskej linky